Продовження проведення супервізії стану впровадження Нової української школи

Шановні керівники ЗЗСО!

Доводимо до Вашого відома, що продовжується проведення супервізії стану впровадження Нової української школи. Станом на 23.11.2018 супервізію закладів освіти Запорізької області щодо впровадження Концепції «Нова українська школа» проведено у 65% закладів від їх загальної кількості.

У зв’язку з необхідністю огляду всіх закладів освіти області та з метою збору повної й об’єктивної інформації термін проведення супервізії продовжено до 14.12.2018.

Супервізію здійснюють регіональні супервізори, які визначені наказом комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради від 18.10.2018 № 237. Просимо сприяти виконанню ними покладених завдань.

Методист РМК                                 О. Й. Кралічек