Навчальний вебінар «Замовлення підручників у программі КУРС: Школа»

Шановні керівники!

13 березня 2019 року о 15-00 відбудеться всеукраїнський навчальний вебінар «Замовлення підручників у программі КУРС: Школа» за посиланням: https://goo.gl/VX2UTg

Відповідно до  листа МОН №1/9-107 від 28.02.2019 та наказу МОН № 1191 від 01.11.2018 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 6 та 11 класів закладів загальної середньої освіти» з 12 березня 2019 року на базі ІСУО та програми « КУРС: Школа» починається конкурсний відбір підручників. Пропонуємо ознайомитись з інструкціями по роботі в системі.

Конкурсний відбір підручників. Інструкція для закладів освіти.

(Уважно читайте інструктивно-методичні матеріали для здійснення вибору закладами загальної середньої освіти, , що використовують в освітньому процесі підручники для закладів загальної середньої освіти, які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, проектів підручників за електронними версіями їх оригінал-макетів з кожної назви підручника та оформлення результатів вибору)

завантажити

Методист                                                                                               О. М. Баша