Колеги!

Запрошуємо вас долучитися до інноваційного освітнього проєкту всеукраїнського рівня «Я – дослідник 2.0: початкова школа», який реалізується у 2020-2024 роках. Проєкт стартує з 2020/2021 навчального року у 1 та 2 класах «Сінгапурська математика» і «Я досліджую світ».

Ініціатором Проєкту виступає Видавничий дім «Освіта» за сприяння ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Інституту педагогіки НАПН України, закладів післядипломної педагогічної освіти, громадських організацій. Наукове керівництво здійснюватиме Васильєва Дарина Володимирівна, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник відділу математичної та інформатичної освіти Інституту педагогіки НАПН України.

Деталі на сайті https://ja-doslidnik.com/

Долучайтеся до команди новаторів!

З будь-яких питань звертайтеся до координаторів проєкту: Гущина Наталія 067-707-36-01; Євдокімова Ганна 067-571-34-43; Коломоєць Галина 097-842-32-67.

завантажити

Просимо поінформувати заклади загальної середньої освіти щодо можливості долучитися до Проєкту!