Вітаю зі святом Останнього дзвоника!

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Сердечно вітаю вас зі святом Останнього дзвоника! Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для випускників сьогоднішній день особливо радісний і пам’ятний, адже вони прощаються зі школою й вирушають у самостійне доросле життя.

Щиро бажаю Вам, шановні випускники, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть досягти омріяних вершин у Вашій майбутній діяльності!

Глибока вдячність педагогом та батькам за самовіддану працю, надійну підтримку, глибоку мудрість, безмежну любов, злагоду й порозуміння, які ви подарували дітям.

Усім дорослим і дітям зичу міцного здоров’я, чудового відпочинку, сповненого новими яскравими та незабутніми враженнями.

З повагою та найкращими побажаннями,

Начальник відділу освіти

Мелітопольської  РДА ЗО                     Наталія ФАТЄЄВА