Cемінар-практикум РМО вчителів російської мови, літератури та зарубіжної літератури

30 січня 2020 року на базі Мелітопольського ДПУ ім.Б.Хмельницького відбувся семінар-практикум РМО вчителів російської мови, літератури та зарубіжної літератури.  28 педагогів - викладачів зарубіжної літератури ознайомилися   з майстер-класом Акулової Н.Ю., кандидата філологічних наук, доцента кафедри германської філології  з теми «Технології візуалізації знань на уроках зарубіжної літератури». Надія Юріївна приділила увагу технологіям візуалізації, які доступні для використання на уроках літератури в сільській школі при низькій швидкості мережі Інтернет чи її відсутності. Звернули увагу на ті  форми роботи , які вчитель може використовувати на уроці, застосовуючи наявні в учнів гаджети. Теоретичні викладки перемішувалися з практичними заняттями, в яких учасники семінару-практикуму приймали активну участь.

Всі учасники заходу дякували організаторам та висловлювали сподівання на подальшу співпрацю науковців та вчителів-практиків.