Семінар-практикум вчителів географії Мелітопольського району

Відбувся семінар-практикум вчителів географії Мелітопольського району

26 вересня 2019 року в Терпіннівському колегіумі «Джерело» відбувся семінар-практикум для вчителів географії з теми «Використання технологій розвитку критичного мислення учнів під час краєзнавчої роботи», учасниками якого стали 19 педагогів. Актуальну проблему застосування технологій розвитку критичного мислення учнів висвітлив у своєму виступі Олексій Бєлоножко, керівник районного методичного об'єднання. Крім того, разом з учителями він обговорив особливості викладання географії в 11 класі та надав рекомендації щодо підготовки до районного природничо-краєзнавчого зльоту. Андрій Сляднєв, вчитель Терпіннівського колегіуму «Джерело», поділився досвідом участі своєї команди в обласному природничо-краєзнавчому зльоті учнівської молоді «Знай, люби, бережи». Питання професійного розвитку вчителя та особливості підвищення кваліфікації педагогічних працівників висвітлила методист Марина Назаренко. Вчителі стали активними учасниками практикуму «Проведення візуальної топографічної зйомки маршруту», який організували Олексій Бєлоножко та Андрій Сляднєв.