19 березня 2019 року на базі Вознесенської гімназії «Орієнтир» відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів 2 класів з теми «Використання сучасних інноваційних технологій та методика їх застосування в початковій школі». Привітала учасників семінару заступник директора з навчальної роботи Людмила Устінова, наголошуючи на актуальності теми заходу в контексті сучасного розвитку освіти. В ході семінару вчителі розглянули питання пошуку цікавих методів навчання і креативних форм проведення уроків, відвідали  кейс-урок з теми «Квадрат. Периметр квадрату», який  презентувала вчитель 2 класу Вознесенської гімназії «Орієнтир» Євгенія Тіхонова. Кейс-уроки — це інноваційний підхід у навчанні, оскільки вони розв’язують проблему, як поєднати теорію з практикою і знання з компетенціями. Своїм досвідом роботи з використання шести цеглинок LEGO на уроках математики в 1 класі поділилась вчитель Вознесенської гімназії «Орієнтир» Світлана Рокотянська, а вчитель початкових класів Терпіннівського колегіуму «Джерело» Сеяре Аметка  ознайомила колег з цікавими пізнавальними завданнями з геометрії на уроках математики. Вчителі мали можливість обмінятись досвідом роботи, побувати в ролі учнів та виконати тренінгові вправи з використанням LEGO. Семінар був змістовним та плідним, що надало вчителям нових сил та натхнення в подальшій педагогічній діяльності.