Засідання районного методичного об'єднання вчителів географії та економіки Мелітопольського району

Засідання районного методичного об'єднання вчителів

географії та економіки Мелітопольського району

24 квітня 2019 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів географії та економіки з теми «Шляхи підвищення пізнавальної активності учнів у процесі вивчення географії», учасниками якого стали 17 педагогів. Досвідом використання інформаційно-комп'ютерних технологій на уроках географії поділився Андрій Воробйов, вчитель Трудівської ЗШ І-ІІІ ст. Про творчі надбання у справі активізації пізнавальної діяльності учнів старших класів на уроках географії вчителі дізналися від Наталії Ігнатьєвої (Новгородківська ЗШ І-ІІІ ст.). Олена Прядко, вчитель Данило-Іванівської ЗШ І-ІІІ ст., провела майстер-клас з теми «Застосування ігрових технологій на уроках географії». Олексій Бєлоножко, керівник методичного об'єднання, у своєму виступі зробив акцент на головних подіях та здобутках у професійному житті вчителів географії, висвітлив особливості проведення І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Географія». Досвідом участі в конкурсі «Учитель року – 2019» поділилася Олена Бєлік, вчитель географії Костянтинівської СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ», яка зазначила що дане професійне випробування перш за все – свято таланту та важливий етап у діяльності сучасного вчителя.