Відділ освіти Мелітопольської Районної Державної Адміністрації
Запорізької області

Перемога на Х обласному етнолого-історичному зльоті учнівської молоді «Дослідники минулого»

Перемога на Х обласному етнолого-історичному зльоті

учнівської молоді «Дослідники минулого»

16-17 квітня 2019 року у місті Запоріжжя, на території туристської бази «Дніпрянка» КЗ «Центр туризму» ЗОР, відбувся Х обласний етнолого-історичний зліт учнівської молоді «Дослідники минулого», присвячений 100-річчю з дня проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Головною метою зльоту є визначення рівня компетентностей учнівської молоді з гуманітарного краєзнавства.

Серед 10 команд-учасниць Мелітопольський район на Зльоті представили команда «Таврія» Костянтинівського НВО №1 «Таврія» (керівники Ольга та Геннадій Горбови) та команда «Краєзнавець» Мордвинівської ЗШ І–ІІІ ст. (керівники Людмила Жейнова та Сергій Гончаренко).

Учасники змагалися за двома напрямками: історичне та етнологічне краєзнавство. Насичена програма зльоту складалася з конкурсу «Візитка команди», конкурсу «Ерудити-краєзнавці», контрольного етнолого-історичного маршруту, театралізованої вистави «Славетні уродженці Запорізького краю».

За підсумками Зльоту у командному заліку історичного напряму І місце виборола  команда «Таврія» Костянтинівського НВО №1 «Таврія». У командному заліку етнологічного напряму ІІІ місце посіла команда «Краєзнавець» Мордвинівської ЗШ І-ІІІ ст.

На урочистій церемонії закриття Зльоту наші команди були нагороджені грамотами та кубками Запорізького обласного центру туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді. Юні краєзнавці та їх наставники отримали море позитивних емоцій та незабутніх вражень.

Від щирого серця вітаємо наші команди з блискучою перемогою, бажаємо натхнення, радощів, добра та нових успіхів у краєзнавчих пошуках!