У Мелітопольському районі відбулися змагання юних краєзнавців

16 жовтня 2019 року на базі Терпіннівського колегіуму «Джерело» відбувся районний природничо-краєзнавчий зліт учнівської молоді «Знай, люби, бережи», учасниками якого стали 12 команд юних краєзнавців із Костянтинівського НВО № 1 «Таврія», Костянтинівського ліцею «Ерудит», Костянтинівської СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ», Терпіннівського колегіуму «Джерело», Вознесенської, Новгородківської, Орлівської, Полянівської, Семенівської, Світлодолинської, Терпіннівської, Яснівської загальноосвітніх шкіл.

У театралізованому конкурсі «Візитка команди» учні мали нагоду розкрити свої творчі здібності і таланти. Команди в оригінальній та неповторній формі представили свої заклади освіти, поділилися досвідом краєзнавчої роботи, висвітлили проблеми збереження природної спадщини рідного краю та шляхи їх вирішення.

Складні випробування чекали на юних краєзнавців під час участі в конкурсах за програмою природничо-краєзнавчого маршруту. Учні здійснили візуальну топографічну зйомку маршруту, провели метеорологічні спостереження, грунтознавчі, геологічні та гідрологічні дослідження. Під час конкурсу «Знавці рідного краю» команди демонстрували знання з охорони навколишнього середовища Запорізької області, визначали поняття і терміни з курсу шкільної географії.

За рішенням суддівської колегії переможцями зльоту визнані:

І місце  команда Костянтинівської СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ» (керівники Олена Бєлік та Анастасія Левченко);

ІІ місце  команди Орлівської ЗШ І-ІІІ ст. (керівники Олександр та Світлана Дзюба) та Яснівської ЗШ І-ІІІ ст. (керівники Семен Дранік та Оксана Король);

ІІІ місце команди Світлодолинської ЗШ І–ІІІ ст. (керівник Олексій Бєлоножко), Вознесенської ЗШ І-ІІІ ст. (керівники Микола Биковський, Юлія Акулова та Наталія Строкань), Семенівської ЗШ І-ІІІ ст. (керівники Ольга Смоліна, Дар?я Лиходід та Катерина Дорошенко), Терпіннівського колегіуму «Джерело» (керівники Андрій Сляднєв та Аліна Некрасова).

Вітаємо команди з перемогою, бажаємо наснаги та подальших успіхів

у краєзнавчій справі! Так тримати!