Семінар-практикум РМО вчителів фізики

20 січня 2020 року на базі Терпіннівської ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум РМО вчителів фізики, з теми «Розвиток пізнавальної діяльності учнів на уроках фізики».  13 педагогів - викладачів фізики ознайомилися   з майстер-класом Макроусової Марини, вчителя фізики Тепіннівської ЗШ І-ІІІст. Вчитель приділила увагу застосуванню традиційних та іноваційних технологій, які доступні для використання на уроках фізики. Звернула увагу на ті  форми роботи, які вчитель може використовувати на уроці.   Провела практичні та теоритичні заняття, в яких учасники семінару-практикуму приймали активну участь. Курило Наталія, керівник МО вчителів фізики, ознайомила педагогів з результатами участі  в інтелектуальних змаганнях з фізики та запропонувала іноваційні форми роботи щодо підготовки учнів до змагань.