Вітаємо переможців Конкурсу «Найкращий читач Мелітопольського району -2020»

Вітаємо переможців Конкурсу

«Найкращий читач Мелітопольського району -2020»

У рамках 16-го Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія», третього  березня в  центральній районній бібліотеці був проведений ІІ Етап конкурсу  «І в читача буває бенефіс…». Конкурс проводився в формі творчого змагання. За звання найкращого читача змагалися учні шостих та сьомих класів ЗЗСО Мелітопольського району. Презентуючи улюблені книжки, наші юні читачі черговий раз довели, що вони дійсно читають, можуть вразити власною ерудицією та вмінням захоплююче розповідати, читати власні вірші, представляти творчі роботи, презентації. Розповідаючи про свої улюблені книги, літературних героїв, улюблених письменників, діти щиро переконували, що їхня книга найкраща в світі.

Переможцями Конкурсу стали:

І місце – Макарова Поліна (учениця 6 класу, Терпіннівського колегіуму «Джерело») та Левченкова Марія (учениця 7 класу, Семенівської ЗШ І-ІІІст.)

ІІ місце – Сідь Олексій (учень 6 класу, Данило-Іванівської ЗШ І-ІІІст.) та Балченко Юлія (учениця 7 класу, Семенівської ЗШ І-ІІІст)

ІІІ місце – Зуб Микита (учень 6 класу, Трудівської ЗШ І-ІІІст.) та Джуравець Аміна (учениця 7 класу, Полянівської ЗШ І-ІІІст.)

Всі учасники отримали грамоти,нагороди та подарунки.

Вітаємо наших переможців і нехай книги завжди надихають вас на нові звершення!