Свято останнього дзвоника

Сьогодні, 31 травня, в школах Мелітопольського району пройшли урочисті лінійки з нагоди завершення навчального року.

Останні дзвоники пролунали для 4323 учнів району. У цьому навчальному році у Мелітопольському районі 219 випускників 11-х класів та 340 випускників 9-х класів.

Багато щирих теплих побажань звучало від директорів закладів освіти, селищних голів, представників виконавчої влади,  меценатів та поважних гостей.

Традиційно на святі вручали низку нагород переможцям олімпіад, конкурсів та змагань різних рівнів.

Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.

Бажаємо яскравого і незабутнього літа для всіх школярів, хай світлим буде майбуття для наших випускників!