Система освіти району

Начальник відділу освіти:
Діє на підставі Положення про відділ освіти районної державної адміністрації.
Здійснює управління  закладами освіти району. А саме - 28 закладів загальної середньої освіти, 13 закладів дошкільної освіти.
Реалізує державну політику через впровадження в освітній процес законодавчої та нормативно-правової бази, державних стандартів освіти.
Проводить атестацію  педагогічних працівників району згідно відповідних положень.
Забезпечує соціальний захист, охорону життя, здоров'я та захист прав учасників освітнього процесу у закладах освіти.
Середня освіта
В районі функціонують 28 закладів загальної середньої освіти, в них навчається 4213 учнів.
  • Шкіл І-ІІІ ступеня — 21, в тому числі 5 закладів нового типу
  • Шкіл І-ІІ ступеня — 3
  • Шкіл І ступеня — 4
Дошкільна освіта
 В районі функціонує 13 закладів дошкільної освіти та 2 дошкільні підрозділи на базі Астраханської ЗШ І-ІІІ ст. та Промінівської ЗШ І-ІІ ст., в них виховується 1183 дитини, охоплення всіма формами дошкільної освіти в районі становить 90%.
Позашкільна освіта
  • Будинок дитячої та юнацької творчості, де навчається 1282 вихованця;
  • Дитячо-юнацька спортивна школа — 470 вихованців;
  • Мала академія наук в складі Костянтинівського районого НВК "Гімназія - Мала академія наук" №1 Таврія - 280 учнів.
Структура відділу освіти
  • Апарат відділу освіти;