Відділ освіти Мелітопольської Районної Державної Адміністрації
Запорізької області

Система освіти району

Начальник відділу освіти: Безбородих Тетяна Миколаївна

Діє на підставі Положення про відділ освіти районної державної адміністрації.

Здійснює управління освітніми закладами району. А саме - 32 заклади загальної середньої освіти, 17 дошкільних закладів освіти.

Реалізує державну політику через впровадження в освітній процес законодавчої та нормативно-правової бази, державних стандартів освіти.

Проводить атестацію закладів загальної середньої освіти, педагогічних працівників району згідно відповідних положень.

Забезпечує соціальний захист, охорону життя, здоров'я та захист прав учасників навчально-виховного процесу у закладах освіти.

Середня освіта

В районі функціонують 32 заклади загальної середньої освіти, в них навчається 4594 учнів.

• Шкіл І-ІІІ ступеня — 23, в тому числі 5 закладів нового типу
  • Шкіл І-ІІ ступеня — 4
  • Шкіл І ступеня — 5

Дошкільна освіта

В районі функціонує 15 закладів дошкільної освіти та 2 дошкільні підрозділи на базі Астраханської ЗШ І-ІІІ ст. та Промінівської ЗШ І-ІІ ст., в них виховується 1296 дітей, охоплення всіма формами дошкільної освіти в районі становить 90%.

Позашкільна освіта

• Будинок дитячої та юнацької творчості, де навчається 1465 вихованців;
  • Дитячо-юнацька спортивна школа — 547 вихованців;
  • Мала академія наук в складі Костянтинівського районого НВК "Гімназія - Мала академія наук" №1 Таврія - 280 учнів.

Структура відділу освіти

• Апарат відділу освіти;