Відділ освіти Мелітопольської Районної Державної Адміністрації
Запорізької області

ЗНО 2019


 

 ПАМ'ЯТКА ДЛЯ УЧАСНИКІВ ЗНО
https://youtu.be/gsWt3Dw1Gzg

 

 


        Пробне ЗНО 2019 - побач перспективу https://www.youtube.com/watch?v=nYE9ev1Ga7Y&list=UUHEYRfvkqQiAosi5EygjEWw

Методист РМК Г.П. Романець 


  5 лютого розпочнеться реєстрація на ЗНО. Саме тестування триватиме з 21 травня по 12 липня. Які нові правила вводить МОН цьогоріч? Який графік проведення тестування з різних предметів? За яким принципом встановлюватимуть пороговий бал? Скільки коштуватиме проходження пробного ЗНО і що це дасть? Які безкоштовні платформи допоможуть якісно та у формі гри з призами підготуватися до головного учнівського тестування? завантажити

Методист РМК Г.П. Романець


14.01.2019

ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ (пробне ЗНО, пробне тестування) є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) і проводиться з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Пробне тестування є платною послугою для учасників. Вартість пробного ЗНО за одне тестування складає 136 грн. 50 коп. (разом з ПДВ).

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОБНОМУ ЗНО буде можливо

в термін з 8 до 31 січня 2019 року на сайті https://dneprtest.dp.ua

 Зареєстровані особи матимуть доступ до тренувального онлайн-тестування!

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО-2019:

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОБНЕ ЗНО-2019

Пробні тести укладаються державною мовою. За бажанням особи такі завдання надаються однією із мов національних меншин (крім завдань з української мови і літератури та іноземних мов).

ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЧАС І МІСЦЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО (ЗАПРОШЕННЯ) для осіб, які зареєструвалися та вчасно сплатили вартість тестування (-вань), буде розміщено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО до 25.02.2019.

У ДЕНЬ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО допуск учасників до пункту пробного тестування здійснюватиметься за наявності таких документів:

– паспорта (свідоцтва про народження) або іншого документа, що посвідчує особу;

– запрошення для участі в пробному ЗНО.

 


03.12.2018

           Щодо участі в  інтернет-конференці відповідальних

за ЗНО в Щодо закладах освіти

завантажити

Методист РМК  О. В. Чиркіна


03.12.2018

Пробне ЗНО-2019

Участь у пробному тестуванні дасть можливість відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО триватиме з 8 до 31 січня 2019 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 16 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 23 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 22 березня, з інших предметів — 29 березня.


03.12.2018

Інформація щодо ЗНО - 2019

завантажити

 


03.12.2018


12.04.2018

 

    

 

14.03.2018

ЗНО з української мови і літератури: особливості тесту 2018 року

завантажити

Методист РМК О. В. Чиркіна