Співчуття рідним та близьким Василя Миколайовича КОРЕНЯ

Василь Миколайович КОРЕНЬ

Раптово, на 63-му році, пішов з життя найчудовіша людина, люблячий наставник сільської молоді Мелітопольського району, талановитий тренер-викладач з легкої атлетики Мелітопольської районної дитячо-спортивної школи Василь Миколайович Корень.

Справжній друг і люблячий по-батьківськи кожного зі своїх вихованців, все своє життя присвятив підростаючому поколінню Мелітопольського району. Десятки спортсменів під керівництвом Василя Миколайовича досягли високих спортивних досягнень на районному, обласному та всеукраїнському рівнях. Колектив Мелітопольської районної ДЮСШ співчуває рідним і близьким Василя Миколайовича Кореня. Його відхід з життя - непоправна і важка втрата для всієї спортивної громадськості Мелітопольщини.

Біографія

Народився Василь Миколайович 26 жовтня 1957 року у с. Промінь Мелітопольського району.

1973-1976 роки навчався у Дніпропетровському інституті фізичної культури та спорту

1978-1980 роки – викладач на кафедрі легкої атлетики Дніпрпетровського інституту фізичної культури та спорту

1980-2011 – вчитель фізичної культури в Семенівській ЗОШ І-ІІІ ст

З 2001 – тренер-викладач  з легкої атлетики у Мелітопольській районній ДЮСШ

У 80-х роках був депутатом Семенівської сільської ради

У 1993 році Василю Миколайовичу присвоєна «Вища категорія» та звання «Вчитель-методист»

Колектив Мелітопольської районної дитячо-юнацької спортивної школи висловлює глибоке співчуття рідним та близьким Василя Миколайовича КОРЕНЯ, тренера-викладача з легкої атлетики Мелітопольської районної ДЮСШ, з приводу його передчасної смерті.

Сумуємо та памятаємо.

Світла пам'ять чудовій людині та талановитому наставнику.