Вітаємо переможців конкурсу «Юний гідролог – 2019»!

Вітаємо переможців конкурсу

«Юний гідролог – 2019»!

У квітні 2019 року в Одеському державному екологічному університеті відбувся фінал конкурсу «Юний гідролог-2019». Захід проводився з ініціативи сектору по роботі з учнівською молоддю ОДЕКУ спільно з кафедрою гідрології суші ОДЕКУ в рамках серії конкурсів «Юний науковець». Даний конкурс відбувається втретє, присвячується Всесвітньому дню води та є дуже актуальним для молодого покоління, яке тільки починає робити перші кроки в своїй науковій діяльності. В університеті зустрічали 26 учасників з міста Одеса та Одеської області, а також з Херсонської, Запорізької та Кіровоградської областей. У фіналі було сформовано 2 секції – усних та постерних доповідей, і у кожній з них було обрано найкращі роботи – Гран-прі та 1, 2, 3 місця. За рішенням журі на секції усних доповідей серед 12 учасників дипломом ІІІ ступеня були відзначені Ревега Марія та Фейзуллаєва Аліна, учениці Терпіннівської ЗШ І–ІІІ ст. (керівник Сечкар Юлія Олександрівна).

Бажаємо подальших успіхів та наукових досягнень!

Дякуємо наставнику за плідну працю та високий рівень підготовки

переможців конкурсу!