Перемога на обласному екологічному Форумі «Зелене мереживо Запорізького краю»

Перемога на обласному екологічному Форумі

«Зелене мереживо Запорізького краю»

18 квітня 2019 року в м. Запоріжжя на базі закладу позашкільної освіти «Запорізька дитяча залізниця», з метою масового залучення учнівської молоді до еколого-природоохоронної діяльності та з нагоди відзначення 20-річчя діяльності дитячих громадських об'єднань обласної екологічної дружини «Земля», відбувся обласний екологічний Форум «Зелене мереживо Запорізького краю». Програмою заходу було передбачено проведення виставки матеріалів з досвіду роботи дитячих громадських об?єднань, учнівської молоді закладів освіти Запорізької області та робота таких секцій: «Природоохоронна діяльність», «Пропаганда екологічних знань», «Робота на екологічних стежинах». Мелітопольський район на Форумі представила команда учнів Вознесенської ЗШ І–ІІІ ст. у складі Анастасії Татаринової та Анастасії Лельотко під керівництвом Алли Ткачук. За підсумками заходу наша команда посіла ІІ місце з презентацією досвіду роботи з пропаганди екологічних знань та була відзначена за кращу виставку матеріалів природоохоронної та еколого-просвітницької діяльності.

Вітаємо нашу команду з високими досягненнями на обласному Форуму, бажаємо натхнення, творчих злетів та подальших успіхів в еколого-натуралістичній справі!