Як вчителі біології Мелітопольського району онлайн-сервіси опановують

24 грудня 2019 року в Костянтинівській спеціалізованій різнопрофільній школі І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ» відбулося засідання районного методичного об′єднання вчителів біології з теми «Використання сучасних інноваційних технологій навчання як засіб формування життєвих компетентностей учнів на уроках біології». 15 педагогів стали учасниками майстер-класу «Інтеграція онлайн-сервісів у сучасний урок біології», який провела вчитель біології Ірма Бойко. Майстер поділилася власним досвідом використання технології BYOD (Bring Your Own Device) та продемонструвала дидактичні можливості таких онлайн-сервісів як Coggle, Kahoot, LearningApps, віртуальної інтерактивної дошки Padlet. В атмосфері відкритості, доброзичливості та співтворчості вчителі успішно пройшли онлайн-квест «Хто перший?», створили інтелект-карту «Будова тваринної клітини» та власні інтерактивні вправи у сервісі LearningApps. Майстер-клас сповнив всіх його учасників позитивними емоціями та натхненням для подальшого професійного саморозвитку.