Засідання районного методичного об'єднання практичних психологів

Практичні психологи Мелітопольського району

обговорили пріоритети на 2019/2020 навчальний рік

9 вересня 2019 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося засідання районного методичного об'єднання практичних психологів з теми «Пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти Мелітопольського району на 2019/2020 навчальний рік», учасниками якого стали 23 психологи. Під час засідання методистом Мариною Назаренко були висвітлені пріоритетні напрями роботи психологічної служби у 2019/2020 навчальному році. Ганна Яценко, практичний психолог Костянтинівської СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ», надала методичні рекомендації щодо створення безпечного освітнього середовища та формування в учнівської молоді ціннісних життєвих навичок. Алевтина Гринченко з Терпіннівської ЗШ І-ІІІ ст. презентувала Програму профілактики деструктивних форм поведінки в умовах освітнього середовища Нової української школи. Особливості планування роботи практичних психологів та ведення документації висвітлила Ірина Ярочкіна, керівник методичного об'єднання.