«Космічні фантазії» учнів Мелітопольського району

16 грудня 2019 року відбулося засідання журі І (районного) етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії». Головною метою цього конкурсу є розвиток творчих здібностей у дітей і підлітків, зацікавленості у дослідженнях Землі і космосу, популяризація знань у галузі природничих та гуманітарних наук. На виставці, яку традиційно проведено на базі Будинку дитячої та юнацької творчості, було представлено 319 робіт від 23 закладів загальної середньої освіти Мелітопольського району, Будинку дитячої та юнацької творчості та Мирненського ОЗ ЗСО І-ІІІ ст. «Інтелект» Мирненської селищної ради в наступних номінаціях: «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Комп’ютерна графіка», «Фото-, відео та кіномистецтво», «Література та журналістика». За рішенням журі визначено 223 переможці. 53 роботи будуть презентовані на обласній виставці у м. Запоріжжя.