Засідання районного методичного об’єднання вчителів англійської мови

В будинку дитячої та юнацької творчості 19 вересня 2019 року відбулось засідання районного методичного об’єднання вчителів англійської мови з теми «Актуальні питання вивчення англійської мови в 2019/2020 навчальному році». Любов Бакай, керівник методичного об’єднання, надала педагогам методичні рекомендації щодо викладання англійської мови в 2019/2020 навчальному році. З особливостями оцінювання учнів 2-х класів ознайомила Діана Бакай, вчитель Спаської ЗШ І-ІІІ ст. У ході засідання було проаналізовано участь учнів Мелітопольського району в зовнішньому незалежному оцінюванні – 2019. Світлана Бєляєва, вчитель Костянтинівського ліцею «Ерудит», порекомендувала педагогам літературу з підготовки до ЗНО-2020. На семінарі панувала атмосфера доброзичливості та взаєморозуміння.