Учні Мелітопольського району – серед кращих екскурсоводів музеїв закладів освіти Запорізької області

Учні Мелітопольського району – серед кращих екскурсоводів музеїв

закладів освіти Запорізької області

22 січня 2020 року в приміщенні «Музею історії дитячого туризму і краєзнавства Запорізької області» КЗ «Центр туризму» ЗОР відбувся  І (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу».

У дружній та доброзичливій атмосфері 15 юних екскурсоводів презентували віртуальні екскурсії шкільними музеями таких профілів: військово-історичні, історичні (широкого змісту) та природничі, технічні, галузеві (три змістових напрями в одній секції). Мелітопольський район на конкурсі представили Анна Дерябіна та Костянтин Бурдін з 8 класу Мордвинівської ЗШ І-ІІІ ст.  під керівництвом Людмили Жейнової.

Варто зазначити, що для наших учнів це був перший досвід публічного виступу і ведення музейної екскурсії на обласному рівні, але вони успішно впоралися з хвилюванням та відчули себе справжніми екскурсоводами.

Журі та організатори конкурсу відзначили старанність і творчий підхід учнів та їх наставників у підготовці екскурсій шкільними музеями.

За рішенням журі на секції музеїв військово-історичного профілю Анна Дерябіна та Костянтин Бурдін посіли ІІІ місце.

Вітаємо наших переможців, бажаємо натхнення, плідної роботи

та нових успіхів у музейній справі!