Відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів 2 класів

10 жовтня 2019 року на базі будинку дитячої та юнацької творчості відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів 2 класів з теми «Організація освітнього процесу в початковій школі в умовах розбудови Нової української школи». В ході семінару педагоги мали можливість обговорити та вирішити  актуальні питання щодо організації освітнього процесу у початковій школі. Світлана Пейчева, регіональний тренер, загострила увагу вчителів на  особливостях формувального оцінювання навчальних досягнень учнів другого класу НУШ та питаннях фіксації фактичного виконання навчальної програми у Класному журналі.

Творча атмосфера семінару сприяла плідній співпраці, вчителі мали можливість обмінятись досвідом роботи, набули багато цікавих ідей для своєї подальшої роботи.