Вперше в Мелітопольському районі було проведено спортивно-масовий захід серед школярів «Cool Games»

У рамках проведення всеукраїнського заходу вперше в Мелітопольському районі було проведено спортивно-масовий захід серед школярів  «Cool Games». Головна його мета –  започаткувати новий формат проведення уроків фізичної культури, зробити їх яскравими та привабливими для дітей. Захід проводився на базі Костянтинівської СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ» з пвп, на районне спортивне свято завітали 6 команд – Костянтинівської СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ» з пвп, Костянтинівського НВО № 1 «Таврія», Костянтинівського ліцею «Ерудит», Терпіннівського колегіуму «Джерело», Вознесенської гімназії «Орієнтир» та Семенівської ЗШ І-ІІІ ст. За підсумками змагань переможцями стали команди:

молодший дівізіон  Костянтинівська СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ з пвп

середній дівізіон - Костянтинівська СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ з пвп

старший дівізіон – Терпіннівський колегіум «Джерело»