Відділ освіти Мелітопольської Районної Державної Адміністрації
Запорізької області

ЗНО 2020

Шановні колеги!

З 06.07  по 10.07.2020  за прогнозними показниками очікується температурний максимум. Зовнішнє незалежне оцінювання з іноземних мов і історії України буде проходити під час задухи. Просимо Вас попередити випускників щодо можливості бути зручно одягненими, приспускати маски для вільного дихання. Просимо наголосити на необхідності мати воду і головні убори (знадобляться при перебуванні на вулиці).


НАКАЗ 

25.05.2020 № 245/59

Про поновлення дії наказу Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації та Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти від 13.03.2020 № 170/33 «Про внесення змін до наказу Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації та Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти від 24.02.2020 № 120/24 «Про підготовку до проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання та ствердження мережі»

завантажити

 


Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня 2020 року,

з інших навчальних предметів – 17 червня 2020 року.

Це визначено наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 21.05.2020  № 70.

З 1 червня в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти буде розміщено оновлені запрошення-перепустки, у яких зазначаються адреси пунктів пробного тестування.

Нагадуємо: для входу до «Особистого кабінету учасника ПЗНО»  необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру.  Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку». Документ формується у форматі PDF та завантажується автоматично.

Визначити результати пробного ЗНО можна за допомогою онлайн-сервісу. Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

  • 15 – 17 червня (українська мова і література);
  • 17 – 19 червня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

Для тих, хто скористається такою можливістю, результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено до 21 червня, з решти предметів — до 23 червня.

Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:

  • оригіналу документа, за яким реєструвалися для участі в пробному ЗНО;
  • запрошення-перепустки;
  • засобів індивідуального захисту — маски або респіратора (у тому числі виготовлених самостійно).

Рекомендуємо мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою, антисептик для рук.


ЗНО-2020: ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ 

Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Відтак основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, з фізики — 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов — 6 липня, з англійської мови — 7 липня, з історії України — 9 липня, з біології — 13 липня, з географії — 15 липня.

До 4 червня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня 2020 року.

Додаткова сесія ЗНО запланована на 23 липня – 11 серпня, а результати буде розміщено до 14 серпня. Цьогоріч для участі в додатковій сесії ЗНО зможуть зареєструватися під час додаткового періоду реєстрації (25 травня – 9 червня) всі, хто не зміг зреєструватися протягом 3 лютого — 24 березня.


Щодо можливості зміни для окремих випускників місця прходження ЗНО в 2020 році

завантажити


ЩО ВІДОМО ПРО ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2020?

Терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році залежать від тривалості карантину в Україні.

У разі якщо карантин завершиться не пізніше початку червня – основну сесію ЗНО буде проведено орієнтовно 25 червня – 17 липня. У такому випадку результати ДПА та ЗНО учасники отримають до 31 липня.

Якщо ж карантин триватиме до початку серпня, основна сесія ЗНО відбудеться орієнтовно 17 серпня – 4 вересня. Результати буде оприлюднено до 17 вересня.

Проведення додаткової сесії ЗНО у 2020 році заплановано на 28 липня – 11 серпня, якщо карантин звершиться у червні. В іншому випадку додаткову сесію буде організовано протягом 22 вересня – 6 жовтня.

Дати пробного ЗНО також залежать від тривалості карантину. Після завершення карантину всі зареєстровані учасники зможуть у звичному форматі пройти пробне ЗНО. Наразі на розгляді варіанти проведення пробного ЗНО у червні або ж у першій половині серпня.

Наголошуємо: у 2020 році ЗНО обов’язково відбудеться. Формат і процедура його проведення не зміняться.

Рекомендуємо стежити за новинами на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти.


ПРОБНЕ ЗНО: НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЗАРЕЄСТРОВАНИХ УЧАСНИКІВ

https://testportal.gov.ua/probne-zno-novi-mozhlyvosti-dlya-zareyestrovanyh-uchasnykiv/


https://dneprtest.dp.ua/docs/2019/pdf/aktual_info_zno2020_24_04.pdf


Про призупинення дії наказу Департаменту освіти і науки ЗОДА та ДРЦОЯО від 24.02.2020 № 120/24 "Про підготовку до проведення пробного ЗНО та затвердження мережі"

завантажити


Про перенесення дат проведення пробного ЗНО

завантажити


Шановні колеги, у зв’язку з запровадженням карантину,  пропонуємо скористуватись ресурсами для підготовки до ЗНО.

За допомогою чат ботів в рамках Всеукраїнського чемпіонату ZNO_BOT_Challenge:

Чат бот з математики https://t.me/HNEU_ZNO_math_bot 

 

Чат бот з Історії України https://t.me/HNEU_ZNO_history_bot

 

Чат бот з Української мови та літератури https://t.me/zno_ukr_hneu_bot

 

Промо-відео: https://www.youtube.com/watch?v=9WgHW4PiZVI