Навчально-методична нарада щодо запровадження у закладах освіти постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках

Шановні керівники закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

24 грудня 2019 року відбудеться навчально-методична нарада щодо запровадження у закладах освіти постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР  міжнародно визнаний метод виявлення та управління ризиками, пов’язаними із безпечністю харчових продуктів ).

На нараду запрошуються керівники закладів дошкільної освіти, керівники закладів загальної середньої освіти в яких діють шкільні їдальні, фізичні особи підприємці, що здійснюють оренду шкільних їдалень та забезпечують харчуванням учнів, інші зацікавлені особи – відповідальні за організацію харчування дітей в закладах освіти.

Нараду проводить Мелітопольське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області.

Початок: 10 год. 00 хв.

Місце проведення: велика зала засідань РДА.

Керівникам закладів загальної середньої освіти. Просимо довести інформацію про проведення наради до відома фізичних осіб підприємців, що здійснюють оренду шкільних їдалень та забезпечують харчуванням учнів та запросити їх до участі у нараді.

В.о начальника відділу освіти                                         Н. ГОРЄВА