Творчі пошуки вчителів географії Мелітопольського району поповнили скарбницю позакласної роботи

Творчі пошуки вчителів географії Мелітопольського району поповнили

скарбницю позакласної роботи

21 лютого 2020 року в Терпіннівській ЗШ І–ІІІ ступенів відбулося засідання районного методичного об¢єднання вчителів географії з теми «Позакласна робота вчителя географії в умовах Нової української школи». 15 учасників семінару відвідали виставу вихованців шкільного театрального гуртка «Овація» екологічну казку «Жива вода», присвячену Всесвітньому дню водно-болотних угідь та Всесвітньому дню води, яка була підготовлена під керівництвом вчителя географії Наталії Свириденко. Цікавим та актуальним досвідом з теми «Розвиток географічних компетентностей учнів у позакласній роботі» на прикладі грунтознавства поділився вчитель Мирненського ОЗ ЗСО ІІІІ ст. «Інтелект» Олег Куртов. Олена Бєлік із Костянтинівської  СРШ ІІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ» ознайомила колег з цікавими прикладами організації позакласної роботи, про які дізналася на обласному методичному об’єднанні з природничого краєзнавства в КЗ «Центр туризму» ЗОР. Педагогами були обговорені шляхи органічного поєднання навчальної та позакласної роботи з географії, розвитку пізнавальних інтересів учнів з предмета.