Відділ освіти Мелітопольської Районної Державної Адміністрації
Запорізької області

Вітаємо

 
 
 
Вітаємо
коллектив Костянтинівського НВО № 1 "Таврія"   за зайнятим ІІ місцем на обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах загальної середньої освіти у номінації "Кращі заклади загальної середньої освіти сільського типу".
Бажаємо подальших звершень та перемог!

 

Шановні освітяни!

Щиро вітаю Вас із Вашим професійним святом – Днем працівників освіти!

Високе покликання Педагога є визначальним для держави і суспільства. Адже саме освітяни своєю працею формують щасливе майбутнє України, її економічне процвітання й духовне відродження.

Бажаю Вам міцного здоров'я, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою. Висловлюю Вам сердечну вдячність за вашу нелегку, але дуже почесну працю, а головніше, за ваше ставлення до неї з любов’ю і творчою віддачею.

Зичу вам, дорогі колеги, здоров'я, невичерпних творчих сил, щастя і натхнення!

З повагою і щирою вдячністю, 

В.о. начальника відділу освіти Мелітопольської РДА ЗО       Наталія ГОРЄВА


Вельмишановні колеги-освітяни!

Щиросердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Ваша наполеглива праця є запорукою морального та інтелектуального зростання підростаючого покоління.

Саме ви, як старші і досвідчені друзі дітей та молоді, своїми настановами, порадами й особистим прикладом розвиваєте їхні таланти та допомагаєте вирости справжніми людьми.

Щоденною невтомною працею ви створюєте надійну основу для духовного, соціального та культурного розвитку кожної особистості зокрема і України загалом. Спільними діями всіх працівників освітньої сфери – вчителів, вихователів, майстрів, викладачів навіть у часи економічної скрути та неоголошеної війни, забезпечується реалізація найважливішої мети – забезпечення доступності та високої якості освіти для кожного українця та розбудова Нової Української школи.

Вчитель має бути захищений, а його праця –  вшанована владою і суспільством, адже саме він виховує сьогодення і майбутнє нашої країни.

Низький уклін вам за жертовну працю. Зичу всім міцного здоров’я, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

З повагою

Голова

Запорізької обласної організації

Профспілки працівників освіти

і науки України                                                          

Надія Гринь

Голова РОП

Ксенія Захарова


Шановні працівники освіти!

 

Щиро вітаємо Вас з Днем працівників освіти – справжнім всенародним святом мудрості, доброти, людяності та безмежно вшановуємо Ваш талант у справі виховання гідних громадян Української держави!

У цей святковий день хочу висловити слова щирої вдячності усім працівникам освіти за самовіддану і натхненну працю, за успішні кроки у впровадженні Концепції «Нова українська школа», невтомний творчий пошук, високий професіоналізм, життєву мудрість, добро, чуйність і сердечне тепло, які Ви щедро віддаєте учнівській та студентській молоді.

На сучасному етапі реформування освітньої галузі в Україні одним із пріоритетних наших з Вами завдань є вирішення питання якісного кадрового забезпечення. Успіх інноваційних змін, у першу чергу, залежить від вихователя, учителя, викладача, майстра виробничого навчання – його творчого потенціалу, готовності до безперервної самоосвіти, здібності до гнучкого соціально-педагогічного мислення та професійної компетентності.

Віримо в наших талановитих вихователів, вчителів, майстрів, викладачів та наукових співробітників і робитимемо все можливе, щоб покращити умови вашої роботи, достойно оцінити досягнення і піднімати престиж професії у суспільстві. Своєю невтомною працею ви допомагаєте дітям пізнавати світ, прищеплюєте найвищі патріотичні, моральні і духовні цінності учнівській та студентській молоді.

Впевнена, що Ваша висока фаховість, багатий професійний досвід і віддане служіння своєму народу стануть запорукою утвердження Української освіти на рівні кращих світових зразків, а її реформа буде прикладом якісних змін в усіх сферах суспільного життя.

Бажаємо Вам невичерпних сил і творчого натхнення, терпіння й мудрості, поваги та вдячності, любові і розуміння, нових професійних досягнень та здійснення усіх добрих задумів і починань.

Нехай Вам завжди усміхається доля, дарує міцне здоров’я та довголіття, у родинах завжди панують тепло, радість та затишок.

Нехай успіхи і перемоги окриляють Вас на нові звершення і здобутки!

Шануймося! Будьмо сильними! Будьмо разом!

З повагою,

 

директор Департаменту освіти і науки

Запорізької облдержадміністрації                                                                                    Тетяна ОЗЕРОВА


Шановні працівники бібліотек!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

 

      Сучасна бібліотека це не лише колекція книг або приміщення для їх зберігання. Насправді ж книгозбірня має дещо глибше значення. Бібліотеки виконують в суспільстві високу місію – вони забезпечують доступ до знань, розвивають культуру, є центром громадського життя та інноваційного розвитку громади.

         Бібліотекарі – це порадники на шляху до вершини знань та мудрості, збирачі духовних скарбів та провідники у світ непізнаного.

          Бажаємо бібліотекам і надалі залишатися теплим вогнищем культури і наснаги, щастя, добра і процвітання. Від усієї душі зичимо вам, шановні бібліотекарі і вашим близьким міцного здоров'я, невичерпного оптимізму, миру і благополуччя.

 

В.о.начальника відділу                                                               Н. ГОРЄВА


Всіх любителів подорожей, активного відпочинку, його організаторів вітаємо з Днем Туризму!

Щиро бажаємо Вам гарних емоцій, приємних вражень від всіх ваших подорожей.

 

В. о. начальника відділу освіти                                Наталя ГОРЄВА


 

Щиро вітаємо усіх працівників дошкілля з професійним святом – Днем дошкілля!

 

Саме завдяки Вашій педагогічній майстерності кожен день для вихованців у дитячому садку перетворюється на день радості та щастя. Важко оцінити важливість роботи вихователя та й кожного, хто працює в дитячих садочках, і допомагає в цей непростий час батькам виховувати підростаюче покоління.

Бажаємо Вам мудрості, натхнення та позитиву в роботі. Нехай малеча надихає Вас на креативні знахідки та творчі дії, а все задумане – здійснюється! Родинного вам тепла, доброго здоров’я, пошани від суспільства і миру на нашій рідній землі!

 

В. о. начальника відділу освіти                                Наталія ГОРЄВА


 

Вітання з початком нового 2019/2020 навчального року

Дорогі освітяни!

Від щирого серця вітаю всіх із початком 2019/2020 навчального року та Днем знань.

Свято Дня знань – це значна подія для всієї України. Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні першокласників Нової української школи, починається щаслива, весела пора шкільного життя, сповнена мріями та сміливими планами.

Головне – не втратити жодної дитини, зберегти в усіх природну допитливість і потяг до навчання, дати відчуття безпеки і поваги до кожного – ось та база, на якій стоїть реформа освіти.

У базовій школі ми запроваджуємо елементи компетентнісного підходу, а старша школа отримала більше можливостей для профільного навчання.

У цей святковий день хочу висловити слова щирої вдячності усім працівникам освіти за самовіддану і натхненну працю, за любов до своїх вихованців, за успішні кроки у впровадженні Концепції «Нова українська школа».

Віримо в наших талановитих вихователів, вчителів, майстрів, викладачів та наукових співробітників і робитимемо все можливе, щоб покращити умови вашої роботи, достойно оцінити досягнення і піднімати престиж професії у суспільстві. Своєю невтомною працею ви допомагаєте дітям пізнавати світ, прищеплюєте найвищі патріотичні, моральні і духовні цінності учнівській та студентській молоді. Закликаю: будьте активними, навчайтеся новому, не зупиняйтеся в розвитку власного педагогічного та наукового таланту.

З огляду саме на системну, планомірну та наполегливу роботу освітян Запорізької області можна з упевненістю констатувати, що всі плани реформування освіти в України, амбітні перспективи перезавантаження всіх ланок освіти будуть якісно виконуватися й надалі.

У цей день хочу побажати всім вам натхнення, успіху й сил для нових звершень! Сила української освіти й науки, як і суспільства у цілому – у синергії наших дій. Будьмо сильними! Будьмо разом!

 

Вітаємо з Днем знань!

Шановні педагоги, учні, батьки, громадськість!

Сьогодні урочистий і важливий день, день старту до нових відкриттів і великих

знань. Вітаємо з Днем Знань і бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутих

успіхах і завжди впевнено продовжувати свій шлях до цікавих пізнань.

Бажаємо захоплюючих подорожей по світу науки, лідерських здібностей,

високих прагнень до успіхів і щоденних неймовірних відкриттів.

З повагою, в. о. начальника відділу освіти

Мелітопольської райдержадміністрації                                               Наталія ГОРЄВА

 

 

 

Серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти

Мелітопольського району

30 серпня 2019 року відбулась серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Мелітопольського району. Під час заходу були розглянуті результати роботи галузі «Освіта» Мелітопольського району в 2018/2019 навчальному році та пріоритетні завдання на 2019/2020 навчальний рік в умовах упровадження Нової української школи, про які доповіла Наталія Горєва, виконуюча обов′язки начальника відділу освіти МРДА ЗО.

Більш детально про здобутки, виклики та перспективи розвитку на шляху реалізації Концепції Нової української школи в закладах освіти Мелітопольського району розповіла Лариса Зінковська, керівник районного методичного об'єднання вчителів 1-х класів. Досвідом з формування інклюзивного освітнього середовища для забезпечення всебічного розвитку дитини поділилася Катерина Свілєва, вчитель початкових класів Костянтинівської СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ». Особливості формування багатомовності учнів у Терпіннівському колегіумі «Джерело» та прогресивні європейські ідеї з даної проблеми висвітлила Марина Ващакіна, заступник директора з навчально-методичної роботи. Сучасні підходи до роботи з обдарованою молоддю в умовах Нової української школи охарактеризувала Світлана Неліпа, директор Костянтинівського ліцею «Ерудит». Про сучасні тренди Нової української школи – інформатизацію та цифровізацію освітнього процесу на прикладі Костянтинівської СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ» розповіла Юлія Сігіда, заступник директора з навчально-методичної роботи.

Про діяльність профспілкової організації щодо соціального захисту працівників освіти доповіла Ксенія Захарова, голова Профспілки працівників освіти і науки Мелітопольського району.

Андрій Фесик, перший заступник голови Мелітопольської райдержадміністрації, та Олександр Мордик, голова Мелітопольської районної ради, у своїх виступах акцентували увагу на актуальних питаннях освітньої галузі району, висловили вдячність педагогічній громадськості за плідну працю, любов і самовідданість до обраної справи та привітали з нагоди Дня знань.

Серед пріоритетних завдань, які були прийняті за основу подальшої діяльності щодо розвитку системи освіти району стали наступні: забезпечення доступності до безперервної якісної освіти протягом життя; безперервність педагогічної освіти; розширення послуг інклюзивної освіти; впровадження новітніх технологій, кращих практик підвищення якості освітніх послуг; подальше оновлення комп'ютерної та мультимедійної техніки, обладнання кабінетів, медіатек, бібліотек та спортивних залів, ігрових та спортивних майданчиків закладів освіти; забезпечення якісного розвитку освітнього середовища закладів позашкільної освіти.

Під час заходу відбулося нагородження кращих педагогічних колективів та освітян району.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перемоги юних туристів Мелітопольського району

 

З 17 по 19 травня 2019 року на туристичній базі «Лиса гора» КЗ «Центр туризму» ЗОР у м. Василівка традиційно відбувся обласний зліт-змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді. Даний захід щорічно проводиться КЗ «Центр туризму» ЗОР з метою популяризації та пропаганди туризму серед учнівської молоді, перевірки туристських знань і навичок, підвищення рівня туристської майстерності учасників змагань, створення умов для розвитку, фізичного та духовного самовдосконалення обдарованої молоді. Учасниками зльоту стали 219 юних туристів у складі 29 команд з районів Запорізької області. Молодь змагалась у трьох вікових групах: молодша 10–12 років, середня 13–15 років та старша 15–17 років.

Мелітопольський район представили три команди в трьох вікових групах під керівництвом Олександра Степанова та Тетяни Галкіної. Учасники зльоту проживали в польових умовах, готували їжу на вогнищі та облаштовували побут туристського табору. Змагання відбувалися на дистанції «Смуга перешкод» де юні туристи долали наступні етапи: навісна переправа, переправа по колоді, жердини, переправа «Маятник», паралельні мотузки. Крім того, учні із задоволенням демонстрували свої таланти у конкурсній та спортивній програмі, які включали візитну картку команди, туристську пісню, в’язання туристських вузлів, розпалювання багаття, транспортування потерпілого та орієнтування у лабіринті за електронною системою.

За рішенням головної суддівської колегії зльоту наші команди принесли у скарбницю району такі перемоги:  

Команда старшої вікової групи (Костянтинівське НВО №1 «Таврія», Терпіннівський колегіум «Джерело») – І місце у змаганнях на дистанції «Смуга перешкод», І місце у загальному заліку з конкурсної програми, І місце у загальному заліку зі спортивної конкурсної програми.

Команда середньої вікової групи (Костянтинівське НВО №1 «Таврія») – ІІ місце у змаганнях на дистанції «Смуга перешкод», ІІ місце у загальному заліку з конкурсної програми.

Команда молодшої вікової групи (Костянтинівське НВО №1 «Таврія») – ІІ місце у змаганнях на дистанції «Смуга перешкод», ІІ місце у загальному заліку з конкурсної програми.

Переможці всіх вікових груп були нагородженні грамотами, медалями КЗ «Центр туризму» ЗОР та цінними подарунками.

Вітаємо юних туристів та їх наставників, бажаємо нових звершень та перемог!

 Хай вам щастить!


 

15.05.2019 року заклади освіти Мелітопольського району вперше взяли участь в зональному етапі учнівського фестивалю гумору Юніорська Ліга Педа. Вітаємо команду учнів  «Таракани в трусиках» Вознесенської гімназії «Орієнтир» (5-7 клас) за зайняте I місце»! Майстерно, артистично, гумористично! Шквал емоцій! Призи, гумор і гарний настрій! Бажаємо команді нових перемог!


 

15 травня 2019 року у м. Запоріжжі відбувся обласний етап конкурсу з пропаганди та розповсюдження здорового способу життя «Обери життя - 2019». Мелітопольський район на ньому представляла агітбригада Костянтинівського НВО № 1 «Таврія» - «Антитіла», керівник команди Тетяна Галкіна, яку журі конкурсу визнало найкращою в області.

У вересні місяці наша команда буде представляти Запорізьку область на всеукраїнському етапі конкурсу в м. Києві.  

Вітаємо команду з зайнятим І місцем та

бажаємо невичерпної енергії, творчих досягнень та нових перемог!


 


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

ОБЛАСНОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

«МОРАЛЬНИЙ ВЧИНОК»

 

З 26 березня по 20 квітня 2019 року в ЗОІППО відбувся обласний етап всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» в ньому взяли участь Костянтинівське НВО № 1 «Таврія», Костянтинівський ліцей «Ерудит», Костянтинівська СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ», Терпіннівський колегіум «Джерело», Астраханська, Вознесенська, Мордвинівська ЗШ І-ІІІ ст. та Долинська ЗШ І-ІІ ст.

Вони стали переможцями у наступних номінаціях:

«Творчі звіти учнів 1-4 класів»: Костянтинівське НВО № 1 «Таврія» (Пушина Маргарита, 3 клас, культурологічний напрям) – 3 місце; Вознесенська загальноосвітня школа I-III ступенів (2 учениці, 4 клас,            екологічний напрям) – 1 місце;

«Творчі звіти учнів 5-8 класів»: Костянтинівська СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ» (15 учнів, 5-8 класів, соціальний напрям) – 3 місце; Терпіннівський колегіум «Джерело» (22 учні, 7 клас, відеоролік) – 2 місце; Долинська ЗШ І-ІІ ст. (3 учні, 8 клас, національно-патріотичний) – 1 місце;

«Творчі звіти учнів 9-11 класів»: Костянтинівський ліцей «Ерудит» (Ломакіна Яна, Хлипалова Дар’я, 9 клас, культурологічний напрям) – 2 місце; Костянтинівський ліцей «Ерудит» (Аншишкін Родіон, 9 клас, відеосюжет) – 3 місце; Вознесенська ЗШ І-ІІІ ст. (2 учениці, 9 клас, культурологічний) – 1 місце;

«Творчі звіти учасників змішаної (різновікової групи)»: Костянтинівський ліцей «Ерудит» (10 учнів, 10 клас, соціальний) – 1 місце; Костянтинівське НВО № 1 «Таврія» (50 учнів, 5, 11 класи та випускники 2018 р., відеосюжет) – 3 місце; Астраханська ЗШ І-ІІІ ст. (12 учнів, 5-10 класи, відеосюжет) – 2 місце; Мордвинівська ЗШ І-ІІІ ст. (8 учнів, 1 клас, класовод, відеосюжет) – 1 місце.

Бажаємо невичерпної енергії та творчих досягнень!
 


 

 

 

  

 

   

 

 

 

 

Вітання з початком нового 2019/2020 навчального року

Дата створення: 10:33 02.09.2019

Вітання з початком нового 2019/2020 навчального року