Відділ освіти Мелітопольської Районної Державної Адміністрації
Запорізької області

Вітаємо

Перемоги юних туристів Мелітопольського району

З 17 по 19 травня 2019 року на туристичній базі «Лиса гора» КЗ «Центр туризму» ЗОР у м. Василівка традиційно відбувся обласний зліт-змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді. Даний захід щорічно проводиться КЗ «Центр туризму» ЗОР з метою популяризації та пропаганди туризму серед учнівської молоді, перевірки туристських знань і навичок, підвищення рівня туристської майстерності учасників змагань, створення умов для розвитку, фізичного та духовного самовдосконалення обдарованої молоді. Учасниками зльоту стали 219 юних туристів у складі 29 команд з районів Запорізької області. Молодь змагалась у трьох вікових групах: молодша 10–12 років, середня 13–15 років та старша 15–17 років.

Мелітопольський район представили три команди в трьох вікових групах під керівництвом Олександра Степанова та Тетяни Галкіної. Учасники зльоту проживали в польових умовах, готували їжу на вогнищі та облаштовували побут туристського табору. Змагання відбувалися на дистанції «Смуга перешкод» де юні туристи долали наступні етапи: навісна переправа, переправа по колоді, жердини, переправа «Маятник», паралельні мотузки. Крім того, учні із задоволенням демонстрували свої таланти у конкурсній та спортивній програмі, які включали візитну картку команди, туристську пісню, в’язання туристських вузлів, розпалювання багаття, транспортування потерпілого та орієнтування у лабіринті за електронною системою.

За рішенням головної суддівської колегії зльоту наші команди принесли у скарбницю району такі перемоги:

Команда старшої вікової групи (Костянтинівське НВО №1 «Таврія», Терпіннівський колегіум «Джерело») – І місце у змаганнях на дистанції «Смуга перешкод», І місце у загальному заліку з конкурсної програми, І місце у загальному заліку зі спортивної конкурсної програми.

Команда середньої вікової групи (Костянтинівське НВО №1 «Таврія») – ІІ місце у змаганнях на дистанції «Смуга перешкод», ІІ місце у загальному заліку з конкурсної програми.

Команда молодшої вікової групи (Костянтинівське НВО №1 «Таврія») – ІІ місце у змаганнях на дистанції «Смуга перешкод», ІІ місце у загальному заліку з конкурсної програми.

Переможці всіх вікових груп були нагородженні грамотами, медалями КЗ «Центр туризму» ЗОР та цінними подарунками.

Вітаємо юних туристів та їх наставників, бажаємо нових звершень та перемог!

Хай вам щастить!

15.05.2019 року заклади освіти Мелітопольського району вперше взяли участь в зональному етапі учнівського фестивалю гумору Юніорська Ліга Педа. Вітаємо команду учнів  «Таракани в трусиках» Вознесенської гімназії «Орієнтир» (5-7 клас) за зайняте I місце»! Майстерно, артистично, гумористично! Шквал емоцій! Призи, гумор і гарний настрій! Бажаємо команді нових перемог!

15 травня 2019 року у м. Запоріжжі відбувся обласний етап конкурсу з пропаганди та розповсюдження здорового способу життя «Обери життя - 2019». Мелітопольський район на ньому представляла агітбригада Костянтинівського НВО № 1 «Таврія» - «Антитіла», керівник команди Тетяна Галкіна, яку журі конкурсу визнало найкращою в області.

У вересні місяці наша команда буде представляти Запорізьку область на всеукраїнському етапі конкурсу в м. Києві.

Вітаємо команду з зайнятим І місцем та

бажаємо невичерпної енергії, творчих досягнень та нових перемог!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

ОБЛАСНОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

«МОРАЛЬНИЙ ВЧИНОК»

З 26 березня по 20 квітня 2019 року в ЗОІППО відбувся обласний етап всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» в ньому взяли участь Костянтинівське НВО № 1 «Таврія», Костянтинівський ліцей «Ерудит», Костянтинівська СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ», Терпіннівський колегіум «Джерело», Астраханська, Вознесенська, Мордвинівська ЗШ І-ІІІ ст. та Долинська ЗШ І-ІІ ст.

Вони стали переможцями у наступних номінаціях:

«Творчі звіти учнів 1-4 класів»: Костянтинівське НВО № 1 «Таврія» (Пушина Маргарита, 3 клас, культурологічний напрям) – 3 місце; Вознесенська загальноосвітня школа I-III ступенів (2 учениці, 4 клас,            екологічний напрям) – 1 місце;

«Творчі звіти учнів 5-8 класів»: Костянтинівська СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ» (15 учнів, 5-8 класів, соціальний напрям) – 3 місце; Терпіннівський колегіум «Джерело» (22 учні, 7 клас, відеоролік) – 2 місце; Долинська ЗШ І-ІІ ст. (3 учні, 8 клас, національно-патріотичний) – 1 місце;

«Творчі звіти учнів 9-11 класів»: Костянтинівський ліцей «Ерудит» (Ломакіна Яна, Хлипалова Дар’я, 9 клас, культурологічний напрям) – 2 місце; Костянтинівський ліцей «Ерудит» (Аншишкін Родіон, 9 клас, відеосюжет) – 3 місце; Вознесенська ЗШ І-ІІІ ст. (2 учениці, 9 клас, культурологічний) – 1 місце;

«Творчі звіти учасників змішаної (різновікової групи)»: Костянтинівський ліцей «Ерудит» (10 учнів, 10 клас, соціальний) – 1 місце; Костянтинівське НВО № 1 «Таврія» (50 учнів, 5, 11 класи та випускники 2018 р., відеосюжет) – 3 місце; Астраханська ЗШ І-ІІІ ст. (12 учнів, 5-10 класи, відеосюжет) – 2 місце; Мордвинівська ЗШ І-ІІІ ст. (8 учнів, 1 клас, класовод, відеосюжет) – 1 місце.

Бажаємо невичерпної енергії та творчих досягнень!