Відділ освіти Мелітопольської Районної Державної Адміністрації
Запорізької області

Вітаємо

Вітання з початком нового 2019/2020 навчального року

Дорогі освітяни!

Від щирого серця вітаю всіх із початком 2019/2020 навчального року та Днем знань.

Свято Дня знань – це значна подія для всієї України. Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні першокласників Нової української школи, починається щаслива, весела пора шкільного життя, сповнена мріями та сміливими планами.

Головне – не втратити жодної дитини, зберегти в усіх природну допитливість і потяг до навчання, дати відчуття безпеки і поваги до кожного – ось та база, на якій стоїть реформа освіти.

У базовій школі ми запроваджуємо елементи компетентнісного підходу, а старша школа отримала більше можливостей для профільного навчання.

У цей святковий день хочу висловити слова щирої вдячності усім працівникам освіти за самовіддану і натхненну працю, за любов до своїх вихованців, за успішні кроки у впровадженні Концепції «Нова українська школа».

Віримо в наших талановитих вихователів, вчителів, майстрів, викладачів та наукових співробітників і робитимемо все можливе, щоб покращити умови вашої роботи, достойно оцінити досягнення і піднімати престиж професії у суспільстві. Своєю невтомною працею ви допомагаєте дітям пізнавати світ, прищеплюєте найвищі патріотичні, моральні і духовні цінності учнівській та студентській молоді. Закликаю: будьте активними, навчайтеся новому, не зупиняйтеся в розвитку власного педагогічного та наукового таланту.

З огляду саме на системну, планомірну та наполегливу роботу освітян Запорізької області можна з упевненістю констатувати, що всі плани реформування освіти в України, амбітні перспективи перезавантаження всіх ланок освіти будуть якісно виконуватися й надалі.

У цей день хочу побажати всім вам натхнення, успіху й сил для нових звершень! Сила української освіти й науки, як і суспільства у цілому – у синергії наших дій. Будьмо сильними! Будьмо разом!

 

Вітаємо з Днем знань!

Шановні педагоги, учні, батьки, громадськість!

Сьогодні урочистий і важливий день, день старту до нових відкриттів і великих

знань. Вітаємо з Днем Знань і бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутих

успіхах і завжди впевнено продовжувати свій шлях до цікавих пізнань.

Бажаємо захоплюючих подорожей по світу науки, лідерських здібностей,

високих прагнень до успіхів і щоденних неймовірних відкриттів.

З повагою, в. о. начальника відділу освіти

Мелітопольської райдержадміністрації                                               Наталія ГОРЄВА

 

 

 

Серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти

Мелітопольського району

30 серпня 2019 року відбулась серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Мелітопольського району. Під час заходу були розглянуті результати роботи галузі «Освіта» Мелітопольського району в 2018/2019 навчальному році та пріоритетні завдання на 2019/2020 навчальний рік в умовах упровадження Нової української школи, про які доповіла Наталія Горєва, виконуюча обов′язки начальника відділу освіти МРДА ЗО.

Більш детально про здобутки, виклики та перспективи розвитку на шляху реалізації Концепції Нової української школи в закладах освіти Мелітопольського району розповіла Лариса Зінковська, керівник районного методичного об'єднання вчителів 1-х класів. Досвідом з формування інклюзивного освітнього середовища для забезпечення всебічного розвитку дитини поділилася Катерина Свілєва, вчитель початкових класів Костянтинівської СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ». Особливості формування багатомовності учнів у Терпіннівському колегіумі «Джерело» та прогресивні європейські ідеї з даної проблеми висвітлила Марина Ващакіна, заступник директора з навчально-методичної роботи. Сучасні підходи до роботи з обдарованою молоддю в умовах Нової української школи охарактеризувала Світлана Неліпа, директор Костянтинівського ліцею «Ерудит». Про сучасні тренди Нової української школи – інформатизацію та цифровізацію освітнього процесу на прикладі Костянтинівської СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ» розповіла Юлія Сігіда, заступник директора з навчально-методичної роботи.

Про діяльність профспілкової організації щодо соціального захисту працівників освіти доповіла Ксенія Захарова, голова Профспілки працівників освіти і науки Мелітопольського району.

Андрій Фесик, перший заступник голови Мелітопольської райдержадміністрації, та Олександр Мордик, голова Мелітопольської районної ради, у своїх виступах акцентували увагу на актуальних питаннях освітньої галузі району, висловили вдячність педагогічній громадськості за плідну працю, любов і самовідданість до обраної справи та привітали з нагоди Дня знань.

Серед пріоритетних завдань, які були прийняті за основу подальшої діяльності щодо розвитку системи освіти району стали наступні: забезпечення доступності до безперервної якісної освіти протягом життя; безперервність педагогічної освіти; розширення послуг інклюзивної освіти; впровадження новітніх технологій, кращих практик підвищення якості освітніх послуг; подальше оновлення комп'ютерної та мультимедійної техніки, обладнання кабінетів, медіатек, бібліотек та спортивних залів, ігрових та спортивних майданчиків закладів освіти; забезпечення якісного розвитку освітнього середовища закладів позашкільної освіти.

Під час заходу відбулося нагородження кращих педагогічних колективів та освітян району.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перемоги юних туристів Мелітопольського району

 

З 17 по 19 травня 2019 року на туристичній базі «Лиса гора» КЗ «Центр туризму» ЗОР у м. Василівка традиційно відбувся обласний зліт-змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді. Даний захід щорічно проводиться КЗ «Центр туризму» ЗОР з метою популяризації та пропаганди туризму серед учнівської молоді, перевірки туристських знань і навичок, підвищення рівня туристської майстерності учасників змагань, створення умов для розвитку, фізичного та духовного самовдосконалення обдарованої молоді. Учасниками зльоту стали 219 юних туристів у складі 29 команд з районів Запорізької області. Молодь змагалась у трьох вікових групах: молодша 10–12 років, середня 13–15 років та старша 15–17 років.

Мелітопольський район представили три команди в трьох вікових групах під керівництвом Олександра Степанова та Тетяни Галкіної. Учасники зльоту проживали в польових умовах, готували їжу на вогнищі та облаштовували побут туристського табору. Змагання відбувалися на дистанції «Смуга перешкод» де юні туристи долали наступні етапи: навісна переправа, переправа по колоді, жердини, переправа «Маятник», паралельні мотузки. Крім того, учні із задоволенням демонстрували свої таланти у конкурсній та спортивній програмі, які включали візитну картку команди, туристську пісню, в’язання туристських вузлів, розпалювання багаття, транспортування потерпілого та орієнтування у лабіринті за електронною системою.

За рішенням головної суддівської колегії зльоту наші команди принесли у скарбницю району такі перемоги:  

Команда старшої вікової групи (Костянтинівське НВО №1 «Таврія», Терпіннівський колегіум «Джерело») – І місце у змаганнях на дистанції «Смуга перешкод», І місце у загальному заліку з конкурсної програми, І місце у загальному заліку зі спортивної конкурсної програми.

Команда середньої вікової групи (Костянтинівське НВО №1 «Таврія») – ІІ місце у змаганнях на дистанції «Смуга перешкод», ІІ місце у загальному заліку з конкурсної програми.

Команда молодшої вікової групи (Костянтинівське НВО №1 «Таврія») – ІІ місце у змаганнях на дистанції «Смуга перешкод», ІІ місце у загальному заліку з конкурсної програми.

Переможці всіх вікових груп були нагородженні грамотами, медалями КЗ «Центр туризму» ЗОР та цінними подарунками.

Вітаємо юних туристів та їх наставників, бажаємо нових звершень та перемог!

 Хай вам щастить!


 

15.05.2019 року заклади освіти Мелітопольського району вперше взяли участь в зональному етапі учнівського фестивалю гумору Юніорська Ліга Педа. Вітаємо команду учнів  «Таракани в трусиках» Вознесенської гімназії «Орієнтир» (5-7 клас) за зайняте I місце»! Майстерно, артистично, гумористично! Шквал емоцій! Призи, гумор і гарний настрій! Бажаємо команді нових перемог!


 

15 травня 2019 року у м. Запоріжжі відбувся обласний етап конкурсу з пропаганди та розповсюдження здорового способу життя «Обери життя - 2019». Мелітопольський район на ньому представляла агітбригада Костянтинівського НВО № 1 «Таврія» - «Антитіла», керівник команди Тетяна Галкіна, яку журі конкурсу визнало найкращою в області.

У вересні місяці наша команда буде представляти Запорізьку область на всеукраїнському етапі конкурсу в м. Києві.  

Вітаємо команду з зайнятим І місцем та

бажаємо невичерпної енергії, творчих досягнень та нових перемог!


 


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

ОБЛАСНОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

«МОРАЛЬНИЙ ВЧИНОК»

 

З 26 березня по 20 квітня 2019 року в ЗОІППО відбувся обласний етап всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» в ньому взяли участь Костянтинівське НВО № 1 «Таврія», Костянтинівський ліцей «Ерудит», Костянтинівська СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ», Терпіннівський колегіум «Джерело», Астраханська, Вознесенська, Мордвинівська ЗШ І-ІІІ ст. та Долинська ЗШ І-ІІ ст.

Вони стали переможцями у наступних номінаціях:

«Творчі звіти учнів 1-4 класів»: Костянтинівське НВО № 1 «Таврія» (Пушина Маргарита, 3 клас, культурологічний напрям) – 3 місце; Вознесенська загальноосвітня школа I-III ступенів (2 учениці, 4 клас,            екологічний напрям) – 1 місце;

«Творчі звіти учнів 5-8 класів»: Костянтинівська СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ» (15 учнів, 5-8 класів, соціальний напрям) – 3 місце; Терпіннівський колегіум «Джерело» (22 учні, 7 клас, відеоролік) – 2 місце; Долинська ЗШ І-ІІ ст. (3 учні, 8 клас, національно-патріотичний) – 1 місце;

«Творчі звіти учнів 9-11 класів»: Костянтинівський ліцей «Ерудит» (Ломакіна Яна, Хлипалова Дар’я, 9 клас, культурологічний напрям) – 2 місце; Костянтинівський ліцей «Ерудит» (Аншишкін Родіон, 9 клас, відеосюжет) – 3 місце; Вознесенська ЗШ І-ІІІ ст. (2 учениці, 9 клас, культурологічний) – 1 місце;

«Творчі звіти учасників змішаної (різновікової групи)»: Костянтинівський ліцей «Ерудит» (10 учнів, 10 клас, соціальний) – 1 місце; Костянтинівське НВО № 1 «Таврія» (50 учнів, 5, 11 класи та випускники 2018 р., відеосюжет) – 3 місце; Астраханська ЗШ І-ІІІ ст. (12 учнів, 5-10 класи, відеосюжет) – 2 місце; Мордвинівська ЗШ І-ІІІ ст. (8 учнів, 1 клас, класовод, відеосюжет) – 1 місце.

Бажаємо невичерпної енергії та творчих досягнень!
 


 

 

 

  

 

   

 

 

 

 

Вітання з початком нового 2019/2020 навчального року

Дата створення: 10:33 02.09.2019

Вітання з початком нового 2019/2020 навчального року