Відділ освіти Мелітопольської Районної Державної Адміністрації
Запорізької області

Вітаємо

15.05.2019 року заклади освіти Мелітопольського району вперше взяли участь в зональному етапі учнівського фестивалю гумору Юніорська Ліга Педа. Вітаємо команду учнів  «Таракани в трусиках» Вознесенської гімназії «Орієнтир» (5-7 клас) за зайняте I місце»! Майстерно, артистично, гумористично! Шквал емоцій! Призи, гумор і гарний настрій! Бажаємо команді нових перемог!

15 травня 2019 року у м. Запоріжжі відбувся обласний етап конкурсу з пропаганди та розповсюдження здорового способу життя «Обери життя - 2019». Мелітопольський район на ньому представляла агітбригада Костянтинівського НВО № 1 «Таврія» - «Антитіла», керівник команди Тетяна Галкіна, яку журі конкурсу визнало найкращою в області.

У вересні місяці наша команда буде представляти Запорізьку область на всеукраїнському етапі конкурсу в м. Києві.

Вітаємо команду з зайнятим І місцем та

бажаємо невичерпної енергії, творчих досягнень та нових перемог!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

ОБЛАСНОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

«МОРАЛЬНИЙ ВЧИНОК»

З 26 березня по 20 квітня 2019 року в ЗОІППО відбувся обласний етап всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» в ньому взяли участь Костянтинівське НВО № 1 «Таврія», Костянтинівський ліцей «Ерудит», Костянтинівська СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ», Терпіннівський колегіум «Джерело», Астраханська, Вознесенська, Мордвинівська ЗШ І-ІІІ ст. та Долинська ЗШ І-ІІ ст.

Вони стали переможцями у наступних номінаціях:

«Творчі звіти учнів 1-4 класів»: Костянтинівське НВО № 1 «Таврія» (Пушина Маргарита, 3 клас, культурологічний напрям) – 3 місце; Вознесенська загальноосвітня школа I-III ступенів (2 учениці, 4 клас,            екологічний напрям) – 1 місце;

«Творчі звіти учнів 5-8 класів»: Костянтинівська СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ» (15 учнів, 5-8 класів, соціальний напрям) – 3 місце; Терпіннівський колегіум «Джерело» (22 учні, 7 клас, відеоролік) – 2 місце; Долинська ЗШ І-ІІ ст. (3 учні, 8 клас, національно-патріотичний) – 1 місце;

«Творчі звіти учнів 9-11 класів»: Костянтинівський ліцей «Ерудит» (Ломакіна Яна, Хлипалова Дар’я, 9 клас, культурологічний напрям) – 2 місце; Костянтинівський ліцей «Ерудит» (Аншишкін Родіон, 9 клас, відеосюжет) – 3 місце; Вознесенська ЗШ І-ІІІ ст. (2 учениці, 9 клас, культурологічний) – 1 місце;

«Творчі звіти учасників змішаної (різновікової групи)»: Костянтинівський ліцей «Ерудит» (10 учнів, 10 клас, соціальний) – 1 місце; Костянтинівське НВО № 1 «Таврія» (50 учнів, 5, 11 класи та випускники 2018 р., відеосюжет) – 3 місце; Астраханська ЗШ І-ІІІ ст. (12 учнів, 5-10 класи, відеосюжет) – 2 місце; Мордвинівська ЗШ І-ІІІ ст. (8 учнів, 1 клас, класовод, відеосюжет) – 1 місце.

Бажаємо невичерпної енергії та творчих досягнень!