Відділ освіти Мелітопольської Районної Державної Адміністрації
Запорізької області

Вітаємо

Шановні жінки-освітяни Мелітопольського району!

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята - 8 Березня!

Зичу Вам, дорогі колеги, безмежної любові, теплоти близьких сердець, душевного комфорту.

Хай щастя наповнює кожен Ваш день, нехай осяйна посмішка завжди прикрашає Ваше обличчя, а сонячний весняний настрій ніколи не залишає Вас. Щоб завжди Ви були оточені увагою і турботою. Незгасаючої краси, вічної молодості, міцного здоров’я, тепла і родинного затишку, добробуту і довголіття, миру і здійснення мрій!

Зі святом Весни, Вас!

начальник відділу освіти

Мелітопольської РДА  ЗО                                Т. М. Безбородих

26 жовтня 2018 року Терпіннівський колегіум «Джерело» відзначив 145 - річчя з дня заснування навчального закладу. На святі дружня шкільна родина урочисто зустрічала гостей, ветеранів педагогічної праці. З привітальним словом виступили голова Мелітопольської РДА ЗО Селевич С. О., заступник голови Мелітопольської районної ради Шляхтіна Л. В., начальник відділу освіти Безбородих Т. М. Кращим вчителям були вручені грамоти. Вітальні слова та подарунки отримав навчальний заклад від голови сільської ради Овсяннікової Н. В., голови СМК «Дружба» Масалабова В. М., спонсорів та гостей свята.

Колективи художньої самодіяльності района та міста привітали всіх присутніх яскравими виступами.

За 145 років навчальний заклад пройшов великий освітянський шлях від першого земського однокласного училища до Терпіннівського колегіуму «Джерело» - сучасної школи, якою керує досвідчений педагог Дегтяренко Л. І.

Колегіум є одним з кращих закладів району. За останнє десятиріччя колегіум виборов багато перемог обласного та районного рівня. Педагоги колегіуму постійні учасники виставки «Освіта Запорізького краю» та «Сучасні заклади освіти».

Вчителі разом зі своїми вихованцями є дослідниками історії рідного краю. Результатом багаторічної праці став навчальний посібник «Історія Малої Батьківщини».