Засідання методичного об’єднання вчителів фізичної культури

18 вересня, на базі Костянтинівського ліцею «Ерудит», відбулося засідання методичного об’єднання вчителів фізичної культури Мелітопольського району. Під час засідання було обговорено ряд питань:

• формування морально-духовних цінностей особистості як основи     дитиноцентризму в процесі навчання фізичної  культури. інноваційні технології на уроках фізичної культури;
  • науково-методичні рекомендації щодо оцінювання навчальних  досягнень учнів та оформлення сторінок класних журналів у 5- 11класах;
  • інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання фізичної культури у 2019/2020 навчальному році;
  • проект календаря районної спартакіади школярів на 2019/2020 навчальний рік;
  •  планування роботи РМО на2019/2010 навчальний рік та заповнення сайту для вчителів фізичної культури.

По завершенню засідання було проаналізовано роботу методичного об'єднання в 2018/2019 навчальному році. Семінар пройшов у дружній атмосфері обміну досвідом і пошуку способів вирішення спільних завдань.